Pojat 09 Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
5.11.2018 19:00:00 Harkkapeli Jokivarren TN Sorvatie 18,Vantaa Kopse - Pojat 09
12.11.2018 19:00:00 Harkkapeli Jokivarren TN Sorvatie 18,Vantaa Kopse - Pojat 09
18.11.2018 15:00:00 Harkkapeli Villa Park HyPS 08, JäPS 08 harraste - Pojat 09
19.11.2018 17:00:00 Harkkapeli Villa Park Pojat 09 - Kopse
24.11.2018 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven Sähkö -areena, Kuntotie Klaukkala Pojat 09 - Eri vastustajia
25.11.2018 9:00:00 NJS Minarit Nurmijärven Sähkö -areena, Kuntotie Klaukkaka Pojat 09 - Eri vastustajia
25.11.2018 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven Sähkö -areena, Kuntotie Klaukkala Pojat 09 - Eri vastustajia
26.11.2018 17:00:00 Harkkapeli Villa Park Pojat 09 - Kopse
3.12.2018 17:00:00 Harkkapeli Villa Park Pojat 09 - RiPS
7.12.2018 9:00:00 Minihuuhkajat Laaksolahti Pojat 09 - Useita vastustajia
8.12.2018 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven Sähkö -areena, Kuntotie Klaukkala Pojat 09 - Eri vastustajia
8.12.2018 16:00:00 PK-35 Talviliiga Myllyhalli, Myllytontunpolku 1, Helsinki Pojat 09 - Fc Viikingit musta
8.12.2018 16:30:00 PK-35 Talviliiga Myllyhalli, Myllytontunpolku 1, Helsinki PPS Musta - Pojat 09
9.12.2018 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven Sähkö -areena, Kuntotie Klaukkala Pojat 09 - Eri vastustajia
10.12.2018 17:00:00 Harkkapeli Villa Park Pojat 09 - RiPS
15.12.2018 10:30:00 PK-35 Talviliiga Pihlajanmäen halli, Lucina Hagmanin polku 5, Helsi Pojat 09 - Gnistan keltainen
15.12.2018 11:00:00 PK-35 Talviliiga Pihlajanmäen halli, Luciana Hagmanin polku 5, Hels LoPa valkoinen - Pojat 09
16.12.2018 15:00:00 Harkkapeli VillaPark, Torikatu 20 Pojat 09 - Useita vastustajia
17.12.2018 17:00:00 Harkkapeli Villa Park Pojat 09 - RiPS
5.1.2019 10:00:00 PK-35 Talviliiga Myllyhalli, Myllytontunpolku 1, Helsinki Pojat 09 - PK-35
5.1.2019 11:00:00 PK-35 Talviliiga Myllyhalli, Myllytontunpolku 1, Helsinki LePa musta - Pojat 09
6.1.2019 15:00:00 Harkkapeli Auto Arita halli. Vanerikuja 3, Järvenpää KelA - Pojat 09
13.1.2019 15:00:00 Harkkapeli Auto Arita halli. Vanerikuja 3, Järvenpää KelA - Pojat 09
19.1.2019 11:15:00 NJS Minarit Nurmijärven sähköareena, Kuntotie Klaukkala Useita vastustajia - Pojat 09
19.1.2019 11:15:00 NJS Minarit Nurmijärven sähköareena, Kuntotie Klaukkala Useita vastustajia - Pojat 09
20.1.2019 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven sähköareena, Kuntotie Klaukkala Pojat 09 - Useita vastustajia
27.1.2019 9:00:00 NJS Minarit Nurmijärven sähköareena Useita vastustajia - Pojat 09
5.2.2019 9:00:00 Minihuuhkajat Laaksolahden Jalkapallohalli, Lähdepurontie 1, Esp Pojat 09 - Useita vastustajia
5.2.2019 9:45:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 1 FCFJ/Valkoinen - Pojat 09
5.2.2019 10:15:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 2 Pojat 09 - Kasiysi/Red
5.2.2019 10:45:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 2 EPS/Akatemia - Pojat 09
5.2.2019 11:15:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 4 Pojat 09 - KP-75
5.2.2019 11:45:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 4 GrIFK - Pojat 09
5.2.2019 12:15:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 3 TuPS/musta - Pojat 09
9.2.2019 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven sähköareena, Kuntotie Klaukkala Useita vastustajia - Pojat 09
10.2.2019 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven Sähköareena, Kuntotie Klaukkala Useita vastustajia - Pojat 09
10.2.2019 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven sähköareena, Kuntotie Klaukkala Useita vastustajia - Pojat 09
9.3.2019 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven Sähköareena, Kuntotie Klaukkala Pojat 09 - Useita vastustajia
10.3.2019 12:00:00 NJS Minarit Nurmijärven Sähköareena, Kuntotie Klaukkala Pojat 09 - Useita vastustajia
12.3.2019 8:00:00 Minihuuhkajat Laaksolahden Jalkapallohalli, Lähdepurontie 1, Esp Pojat 09 - Useita vastustajia
12.3.2019 11:00:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 1 Pojat 09 - SibboV/Pelikoulu
12.3.2019 11:00:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 4 PEP/P09-10 - Pojat 09
12.3.2019 11:30:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 1 GrIFK - Pojat 09
12.3.2019 11:30:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 3 Pojat 09 - NJS/p09
12.3.2019 12:00:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 1 Pojat 09 - KoiPS/P09
12.3.2019 12:00:00 Minihuuhkajat Laaksolahti halli TN 4 Pojat 09 - TuPS/musta
23.3.2019 8:30:00 PK-35 Talviliiga Myllyhalli, Myllytontunpolku 1, Helsinki Pojat 09 - Usita vastustajia
23.3.2019 11:00:00 Harkkapeli Meijerikatu, Hämeenlinna HJS - Pojat 09
23.3.2019 11:00:00 Harkkapeli Meijerikatu, Hämeenlinna HJS - Pojat 09
6.4.2019 11:00:00 Harkkapeli Valio-Areena. Korttiontie 4 RiPS - Pojat 09
6.4.2019 12:00:00 Harkkapeli Valio-Areena. Korttiontie 4 RiPS - Pojat 09
6.4.2019 13:00:00 Harkkapeli Valio-Areena. Korttiontie 4 RiPS - Pojat 09
13.4.2019 17:30:00 Harkkapeli Puhos Areena. Raturinkuja, 05400 Tuusula Pojat 09 - useita
14.4.2019 14:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - NJS/Sininen
16.4.2019 18:00:00 P10 Kirstin koulu TN (8v8) EBK/T - Pojat 09
24.4.2019 17:45:00 P10 Kartanonkoski TN ½ A PPS/Musta 10 - Pojat 09
24.4.2019 18:30:00 OpelLiiga Koulutie 7, 04500 Kellokoski KelA musta - Pojat 09
28.4.2019 12:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - NJS/Valkoinen
2.5.2019 19:00:00 OpelLiiga Kalevan UP tn, Metsolantie 3, Kerava KP-75 keltavihreä - Pojat 09
2.5.2019 19:00:00 OpelLiiga Kokonniemen tn, Jääkiekkotie 4, Porvoo FCFJ sininen - Pojat 09
5.5.2019 12:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - KaPy/sininen
5.5.2019 16:00:00 P10 Metsämaa TN 8A PEP/White - Pojat 09
9.5.2019 18:00:00 OpelLiiga Yhteiskoulun tn, Urheilukatu 7-9, Järvenpää Haukat 09 - Pojat 09
9.5.2019 18:00:00 OpelLiiga Puhos Areena tn, Raturinkuja 19, Jokela JoKi - Pojat 09
12.5.2019 12:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - HooGee/Barrakuudat
12.5.2019 12:00:00 P10 Myyrmäki UT TN ½ B VJS/Valkoinen A - Pojat 09
15.5.2019 18:30:00 OpelLiiga Kellokosken TN, Koulutie 7, Kellokoski KelA - Pojat 09
16.5.2019 18:30:00 P10 Riihimäki Keskuskenttä TN ½ B RiPS/Valkoinen - Pojat 09
19.5.2019 16:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - RiPS/Keltainen
23.5.2019 18:30:00 OpelLiiga Martin hiekkatn, Takamartintie Hyvinkää Martin Sudet - Pojat 09
23.5.2019 19:00:00 OpelLiiga Söderkullan tn, Neiti Miilintie 6, Sipoo SV Blå - Pojat 09
28.5.2019 18:00:00 OpelLiiga Kokonniemen tn, Jääkiekkotie 4, Porvoo Akilles valkoinen - Pojat 09
29.5.2019 17:45:00 P10 Säterinniitty TN ½ A LePa/vihreä - Pojat 09
29.5.2019 18:00:00 P10 Rajamäki 1 N 8C RaKe/Superpallot - Pojat 09
30.5.2019 19:00:00 OpelLiiga Monninkylän nurmi, Urheilukuja 8, Monninkylä Asku Leijonat - Pojat 09
3.6.2019 17:00:00 P10 Perttula N K1 Pojat 09 - NuPS/Musta 10
3.6.2019 18:00:00 OpelLiiga Söderkullan tn, Neiti Miilintie 6, Sipoo SV Vit - Pojat 09
4.6.2019 18:00:00 P10 Asemanpelto 2 N ½ A LoPa - Pojat 09
6.6.2019 18:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmet, Vaiveronkatu 70 Pojat 09 - JoKi
6.6.2019 19:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmet, Vaiveronkatu 70 Pojat 09 - JäPS P09 sininen B
7.6.2019 18:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - EPS/Musta A2
16.6.2019 10:30:00 P10 Espoonlahti 1 TN ½ A EPS/Yötähdet Pun T - Pojat 09
17.6.2019 18:05:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - Kasiysi/Punainen
8.8.2019 19:30:00 P10 LePa Areena LePa/sininen - Pojat 09
13.8.2019 19:00:00 P10 Volkswagen halli TN ½ A GrIFK/Belgia - Pojat 09
15.8.2019 18:00:00 P10 Kankurin TN B Pojat 09 - NJS/Musta
15.8.2019 18:30:00 P10 Perttula N K3 Pojat 09 - TiPS/Akatemia 2
15.8.2019 19:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmi Pojat 09 - Akilles/valkoinen
16.8.2019 18:00:00 OpelLiiga Uusimaa Areena, Jääkiekkotie 3, Porvoo FCFJ sininen 2 - Pojat 09
22.8.2019 19:00:00 OpelLiiga Kalevan UP tn, Metsolantie 3, Kerava KP-75 Vihreä - Pojat 09
22.8.2019 19:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmi Pojat 09 - KP-75 keltavihreä
23.8.2019 18:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - EPS/Musta A2
28.8.2019 19:30:00 P08 / P11 Taso 1 Myllymäen TN 1/2 A FCFJ Valkoinen 1 - Pojat 09
29.8.2019 18:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmi Pojat 09 - Halku
29.8.2019 19:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmi Pojat 09 - JäPS P09 sininen B
30.8.2019 18:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - PEP/Black
1.9.2019 11:30:00 P10 Säästöpankki Areena TN HooGee/Barrakuudat - Pojat 09
2.9.2019 18:00:00 P10 Kankurin TN B Pojat 09 - RiPS/Valkoinen
3.9.2019 18:00:00 Harkkapeli Perttulan nurmi 2 Pojat 09 - HyPS P10
5.9.2019 19:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmi Pojat 09 - I-HK Valkoinen
5.9.2019 19:00:00 OpelLiiga Martin hiekkatn, Takamartintie Hyvinkää Martin Sudet - Pojat 09
8.9.2019 13:15:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - PPS/Musta 10
9.9.2019 18:30:00 Harkkapeli MEijerin kenttä 7, Meijerikatu 1 HJS - Pojat 09
12.9.2019 17:45:00 OpelLiiga Jokivarsi tn, Sorvatie 18, Vantaa Kopse Keltainen - Pojat 09
12.9.2019 18:00:00 P10 Ratapuisto TN ½ A NuPS/Musta 10 - Pojat 09
12.9.2019 19:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmi Pojat 09 - KeiKa
15.9.2019 12:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - KaPy/sininen
19.9.2019 18:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmi Pojat 09 - JoKi
19.9.2019 19:00:00 OpelLiiga Kokonniemen tn, Jääkiekkotie 4, Porvoo FCFJ Sininen - Pojat 09
20.9.2019 19:15:00 P10 Veikkola TN 8 B FC WILD/Sininen - Pojat 09
23.9.2019 18:00:00 P10 Kankurin TN B Pojat 09 - RaKe/Superpallot
25.9.2019 19:00:00 OpelLiiga Kartanonkoski TN ½ A, Tilkuntie 5, Vantaa PPS Punainen - Pojat 09
26.9.2019 18:00:00 OpelLiiga Perttulan nurmi Pojat 09 - KelA Keltaiset
29.9.2019 12:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - LoPa/valkoinen
29.9.2019 12:00:00 P10 Säästöpankki Areena TN HooGee/sininen - Pojat 09
4.10.2019 18:15:00 P10 Kilon koulu HTN ½ A Kasiysi/Green - Pojat 09
5.10.2019 10:00:00 P10 Kankurin TN A Pojat 09 - RiPS/Sininen
12.10.2019 12:30:00 P10 Muijala kupla FC L-U - Pojat 09
27.10.2019 10:00:00 Harkkapeli Kartanonkosken TN. Tilkuntie, Vantaa PPS 09 - Pojat 09
Pojat 09
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat